Madefix Merhem %1 40 g

Dermatolojik İlaçlar - Yara Ülser Tedavisi - Skatrizan İlaçları - Diğer
İlaç Bilgileri
Firma:
Etkin Madde:Centella Asiatica Ekstresi
ATC Kodu:D03AX
Kamu Kodu:
Barkod:8680731001075
Menşei:Yerli
Fiyatı:25.57 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Madefix Merhem %1 40 g Endikasyonları

Madefix Merhem, yüzeysel 1. ve 2. derece yanıklar, bölgesel deri ülserleri, yatak yaraları, meme başı çatlak ve yarıkları, sünnet, genital bölge yırtılmaları, doğuma yardımcı olmak amacıyla uygulanan küçük cerrahi müdahalelerde, radyasyon tedavisi sonrasında oluşabilecek cilt hasarlarında iyileşme sağlanması için kullanılmaktadır.

Madefix Merhem Fiyatı

Madefix Merhem %1 40 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 01.03.2019 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 25.57 TL dir. firması tarafından satışa sunulan 8680731001075 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Madefix Merhem %1 40 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Yara Ülser Tedavisi - Skatrizan İlaçları - Diğer

Madefix Merhem %1 40 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Madefix Merhem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Madefix Merhem Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Madecassol Merhem 10 mg/1 g 40 g
2 -Madefix Merhem %1 40 g
3 -Madegcenta Merhem %1 40 g
4 -Madegsole Merhem %1 40 g


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com