K-Fenidex Jel 30 g

Sinir Sistemi - Anestezi İlaçları - Lokal Anestezik İlaçlar - Amidler - Lidokain Kombinasyonları
İlaç Bilgileri
Firma:Kurtsan İlaç
Etkin Madde:Mepiramin Maleat, Lidokain HCL ve Dekspantenol
ATC Kodu:N01BB52
Kamu Kodu:A14242
Barkod:8699512008776
Menşei:Yerli
Fiyatı:9.84 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

K-Fenidex Jel 30 g Endikasyonları

K-Fenidex Jel deri yüzeyine uygulandığında, alerji, iltihap ve kaşıntı giderici anestezik bir etki gösterir. K-Fenidex Jel güneş yanığı, böcek sokması, kurdeşen, kaşıntı ve hafif yanıklarda kullanılır.

K-Fenidex Jel Fiyatı

K-Fenidex Jel 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 9.84 TL dir. Kurtsan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699512008776 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

K-Fenidex Jel 30 g ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Anestezi İlaçları - Lokal Anestezik İlaçlar - Amidler - Lidokain Kombinasyonları

K-Fenidex Jel 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada K-Fenidex Jel kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki K-Fenidex Jel Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -K-Fenidex Jel 30 g
2 -Solerat Jel 30 g
3 -Stiderm Jel 30 g
4 -Stilex Jel 30 g


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com