Hametan Pomad 30 g

Dermatolojik İlaçlar - Diğer Dermatolojik İlaçlar - Diğer Dermatolojik Ürünler - Diğer
İlaç Bilgileri
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Standardize Hamamelis Virgina Ekstresi
ATC Kodu:D11AX
Kamu Kodu:A03517
Barkod:8699514385721
Menşei:Yerli
Fiyatı:5.94 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Hametan Pomad 30 g Endikasyonları

Hametan Pomad; emziren annelerin meme başlarında oluşan çatlakların bakımı ve korunması için, bebeklerde ve çocuklarda oluşan pişiklerde, 1. ve 2. derece yanıklar ile güneş yanıklarında, kuruyan, çatlayan ve yarılan deriye bakım yapılması ve korunması amacıyla kullanılır.

Hametan Pomad Fiyatı

Hametan Pomad 30 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 5.94 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514385721 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Hametan Pomad 30 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Diğer Dermatolojik İlaçlar - Diğer Dermatolojik Ürünler - Diğer

Hametan Pomad 30 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Hametan Pomad kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Hametan Pomad Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Hametan Krem
2 -Hametan Pomad 30 g
3 -Hametan Pomat 50 g
Hametan Pomad
Hametan Pomad
© Abdi İbrahim İlaç


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com