Dymista Burun Spreyi 30 ml

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Flutikazon Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Dymista Burun Spreyi 30 ml
Firma:Meda Pharma İlaç
Etkin Madde:Azelastin HCL ve Flutikazon Propiyonat
ATC Kodu:R01AD58
Barkod:8698856540409
Fiyatı:234,67 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Dymista Burun Spreyi 30 ml Endikasyonları

Dymista Burun Spreyi; orta ila şiddetli mevsimsel ve yıl boyu süren alerjik rinit belirtilerinin giderilmesinde, intranazal antihistaminik veya kortikosteroid ilacın tek başına kullanımınının yeterli olmadığının düşünüldüğü durumlarda kullanılır.

Mevsimsel ve yıl boyu süren alerjik rinit; polen (saman nezlesi), ev tozu akarları, küfler, toz gibi maddelere veya evcil hayvanlara karşı oluşan alerjik reaksiyonlardır.

Dymista burun spreyi, burun akıntısı, hapşırma ve burun kaşıntısı / tıkanıklığı gibi alerji belirtilerini giderir.

Dymista Burun Spreyi Fiyatı

Dymista Burun Spreyi 30 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 25.07.2023 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 234,67 TL dir. Meda Pharma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8698856540409 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik/Yirmi Yıllık sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Dymista Burun Spreyi 30 ml ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Burunla İlgili İlaçlar - Topikal Dekonjestanlar ve Diğer Nazal İlaçlar - Kortikosteroidler - Flutikazon Kombinasyonları

Dymista Burun Spreyi 30 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Dymista Burun Spreyi kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.