Duloxx 60 mg 56 Kapsül

Sinir Sistemi - Psikoanaleptikler - Antidepresanlar - Diğer Antidepresanlar - Duloksetin
İlaç Bilgileri
Firma:Santa Farma İlaç
Etkin Madde:Duloksetin HCL
ATC Kodu:N06AX21
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699527150163
Menşei:Yerli
Fiyatı:79.5 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Duloxx 60 mg 56 Kapsül Kullanımı

Hamilelikte Kullanımı: Duloxx Kapsül, Duloksetin HCL etkin maddesi içermektedir. Bu etkin madde içeren ilaçlar gebelik döneminde uzman hekim tarafından uygun görülmeden kullanılmamalıdır. Hamilelerin muayenelerinde doktorlarını hamile olduğu konusunda bilgilendirmeleri çok önemlidir. Doktorunuz size Duloxx Kapsül gibi Duloksetin HCL içeren bir ilaç rapor ettiğinde de doktorunuzun hamile olduğunuzu bildiğinden emin olunuz. Tüm ilaçlar gibi Duloxx 60 mg 56 Kapsül ilacını da doktorunuzun bilgisi dahilinde kullanınız.

Duloxx Kapsül Fiyatı

Duloxx 60 mg 56 Kapsül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 79.5 TL dir. Santa Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699527150163 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Duloxx 60 mg 56 Kapsül Etkin Maddesi

Duloxx 60 mg 56 Kapsül ilacının etkin maddesi olan Duloksetin, orjinal ismiyle Duloxetine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 116539-59-4 olup, molekül ağırlığı 297.41456 g/mol, formülü ise C18H19NOS dir. Duloksetin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.

Duloxx Kapsül ilacının ana etkin maddesi Duloksetin için Kimyasal Yapı Resmi:
Duloxx 60 mg 56 Kapsül (Duloksetin) Kimyasal Yapısı (2 D) Duloxx 60 mg 56 Kapsül (Duloksetin) Kimyasal Yapısı (3 D)

Duloxx 60 mg 56 Kapsül ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Psikoanaleptikler - Antidepresanlar - Diğer Antidepresanlar - Duloksetin

Duloxx 60 mg 56 Kapsül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Duloxx Kapsül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com