Contractubex Jel 120 g

Dermatolojik İlaçlar - Yara Ülser Tedavisi - Skatrizan İlaçları - Diğer
İlaç Bilgileri
Firma:Assos İlaç
Etkin Madde:Allantoin, Extractum Cepae ve Heparin
ATC Kodu:D03AX00
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699708340475
Menşei:İthal
Fiyatı:130.09 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Contractubex Jel 120 g Endikasyonları

Contractubex Jel; hipertrofik (bir dokunun, organın ya da bütün bir sistemin hücre hacmindeki artışa bağlı olarak büyümesi) ve keloidal skarlar, operasyon, amputasyon, yanık ve kaza sonrası hareket kısıtlayıcı ve görüntü olarak rahatsızlık verici skarlar, Dupuytren kontraktürü, travmatik tendon kontraktürü ve skatrisyel skarların tedavisinde kullanılır.

Contractubex Jel Fiyatı

Contractubex Jel 120 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 22.03.2019 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 130.09 TL dir. Assos İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699708340475 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Contractubex Jel 120 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Yara Ülser Tedavisi - Skatrizan İlaçları - Diğer

Contractubex Jel 120 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Contractubex Jel kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Contractubex Jel Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Contractubex Jel 100 g
2 -Contractubex Jel 120 g

ATC Kodu Benzer Olan Contractubex Jel Benzeri İlaçlar

Sıraİlaç Adı
1 -Baricus Jel 100 g
Contractubex Jel
Contractubex Jel
© Assos İlaç


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com