Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe
Firma:Bayer İlaç
Etkin Madde:Asetilsalisilikasit + Psodoefedrin HCL
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699546241248
Menşei:İthal
Fiyatı:22.03 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe Endikasyonları

Aspirin Complex; ateş düşürücü (antipiretik), inflamasyon giderici (antiinflamatuvar) ağrı kesici (analjezik), ve burun akıntısı ve tıkanıklığını giderici (nazal dekonjestan) özelliklere sahiptir.
Aspirin Complex, soğuk algınlığına bağlı hafif-orta şiddetli ağrı, ateş, burun akıntısı ve tıkanıklığının semptomatik tedavisinde kullanılır.

Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe Fiyatı

Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 22.03 TL dir. Bayer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699546241248 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Eşdeğerleri

Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe ilacının tüm formlardaki muadilleri:

  1. Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe
  2. Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe

Benzerleri

ATC Kodu Benzer Olan Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe Benzeri İlaçlar

  1. A-Ferin (Aferin) Sinüs 20 Tablet
  2. A-Ferin 300 mg 30 Kapsül
  3. A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
  4. A-Ferin Hot 10 Poşet
  5. A-Ferin Plus Pediatrik Şurup 100 ml
  6. A-Ferin Şurup 100 ml
  7. Actidem Öksürük Şurubu 150 ml
  8. Antibeksin Şurup 100 ml
  9. Apireks Cold 200 mg/30 mg 24 Tablet
  10. Artu Şurup 100 ml
  11. Benical Cold 20 Tablet
  12. Benil Şurup 125 ml
  13. Bronkoflu Şurup 150 ml
  14. Buğuseptil Solüsyon 48 ml
  15. Cetaflu Forte 20 Tablet
  16. Coldaway Cold & FLU 24 Tablet
  17. Coldaway Cold & FLU 30 Tablet
  18. Coldeks 20 Kapsül
  19. Coldfen 24 Likid Kapsül
  20. Coldfen Şurup 100 ml
  21. Corsal 300 mg 30 Kapsül
  22. Corsal Şurup 120 ml
  23. Daymol 200/500 mg 30 Efervesan Tablet
  24. Defeks Şurup 100 ml
  25. Deflu 20 Tablet
  26. Deflu Fort 20 Tablet
  27. Deflu Şurup 100 cc
  28. Dolven Cold & Flu 30 Tablet
  29. Dristan 20 Tablet
  30. Droflu Cold Plus Şurup 100 ml
  31. Fenidin Şurup 125 ml
  32. Forza 30 Tablet
  33. Forza Pediatrik Şurup 100 ml
  34. Gayaben Şurup 150 ml
  35. Gerakon 325 mg 20 Tablet
  36. Gerakon Fort 20 Tablet
  37. Gerakon Pediatrik Şurup 100 ml
  38. Geralgine Plus 20 Tablet
  39. Geralgine-Hot 12 Poşet
  40. Geralgine-K 20 Tablet
  41. Gribex Hot Pediatrik Toz 12 Poşet
  42. Gribex Hot Pediatrik Toz 24 Poşet
  43. Gribex Hot Pediatrik Toz 6 Poşet
  44. Gribex Hot Toz 12 Poşet
  45. Gribex Hot Toz 24 Poşet
  46. Gribex Hot Toz 6 Poşet
  47. Gribex Hot-D Toz 12 Poşet
  48. Gribex Hot-D Toz 24 Poşet
  49. Gribex Hot-D Toz 6 Poşet
  50. Gribo Cold 30 Tablet
  51. Gripamol 30 Tablet
  52. Gripin Hot 6 Poşet
  53. Gripin Hot D 12 Poşet
  54. Gripin Hot Pediatrik 12 Poşet
  55. Griport 20 Tablet
  56. Gudef Şurup 100 ml
  57. Historan Şurup 125 ml
  58. Hydryllin Şurup 100 ml
  59. İburamin Cold 24 Kapsül
  60. İburamin Cold 24 Tablet
  61. İburamin Cold Şurup 100 ml
  62. İburamin Zero Şurup 100 ml
  63. Katarin 250 mg 30 Kapsül
  64. Katarin Fort 20 Tablet
  65. Katarin Pediatrik Şurup 100 ml
  66. Kongest 30 Tablet
  67. Kongest Forte 30 Tablet
  68. Kongest Şurup 100 ml
  69. Medicold Şurup 100 ml
  70. Metorfan 20 Draje
  71. Neo Jucodine Şurup 150 ml
  72. Neofedrin Şurup 100 ml
  73. Oledro 30 Tablet
  74. Oledro Hot 500 mg 6 Poşet
  75. Oledro Hot Efervesan 500 mg 12 Poşet
  76. Oledro Şurup 100 ml
  77. Parakodin 20 Tablet
  78. Parol Cold 325 mg 20 Kapsül
  79. Parol Hot 12 Poşet Granül
  80. Parol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
  81. Peditus Şurup 100 cc
  82. Pedrin Şurup 100 ml
  83. Pereks Öksürük Şurubu 150 ml
  84. Pirosal 20 Tablet
  85. Tamol Cold 20 Tablet
  86. Temsaljin 500 mg 20 Tablet
  87. Teragrip 20 Tablet
  88. TheraFlu Forte 20 Tablet
  89. Tricold 20 Tablet
  90. Tylol Cold Şurup 100 ml
  91. Tylol Hot 24 Poşet Granül
  92. Tylol Hot 500 mg 12 Poşet
  93. Tylol Hot 6 Poşet Granül
  94. Tylol Hot D 12 Poşet Granül
  95. Tylol Hot D 24 Poşet Granül
  96. Tylol Hot D 6 Poşet Granül
  97. Tylol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
  98. Tylol Hot Pediatrik 24 Poşet Granül
  99. Tylol Hot Pediatrik 6 Poşet Granül