Andazol 400 mg 3 Tablet

Parazit ve Böcek İlaçları - Antihelmintik İlaçlar - Antinematodal İlaçlar - Benzimidazol Türevi İlaçlar - Albendazol
İlaç Bilgileri
Firma:Biofarma İlaç
Etkin Madde:Albendazol
ATC Kodu:P02CA03
Kamu Kodu:A11392
Barkod:8699578090098
Menşei:Yerli
Fiyatı:5.15 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Andazol 400 mg 3 Tablet Endikasyonları

Andazol 400 mg 3 Tablet; insanlarda nematodların (Ascaris lumbricoides, Oxyuris vermicularis,Enterobius vermicularis, Uncinariasis, Ankylostoma duodenale, Necator americanus, Trichuris trichiura, Strongyloides stercoralis) ve sestodların (Taeniasis, Taenia saginata, Taenia solium, Hymenolepis nana, Multipl intestinal helmintiasis) neden olduğu bağırsaklara ait helmintiasis (Solucan enfestasyonundan ileri gelen herhangi bir hastalık) enfeksiyonlarının tedavisinde etkilidir. Echinococcus granulosus'un neden olduğu hidatid hastalığın (kist hidatik) tedavisi primer olarak cerrahidir. Ancak ameliyata kontrendikasyon varsa, hasta cerrahi müdahaleyi red ediyorsa, ameliyattan sonra nüks oluşmuşsa, ameliyat sırasında kist sıvısı saçılmışsa, kist sayısı çok olup müdahale zorsa Albendazol sekonder tedavi ajanı olarak etkilidir.

Andazol 400 mg 3 Tablet Fiyatı

Andazol 400 mg 3 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 5.15 TL dir. Biofarma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699578090098 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Andazol 400 mg 3 Tablet Etkin Maddesi

Albendazol

Andazol 400 mg 3 Tablet ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Andazol 400 mg 3 Tablet () Kimyasal Yapısı (2 D) Andazol 400 mg 3 Tablet () Kimyasal Yapısı (3 D)

Andazol 400 mg 3 Tablet ilacının Kategorisi

Parazit ve Böcek İlaçları - Antihelmintik İlaçlar - Antinematodal İlaçlar - Benzimidazol Türevi İlaçlar - Albendazol

Andazol 400 mg 3 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Andazol 400 mg 3 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Andazol 400 mg 3 Tablet
Andazol 400 mg 3 Tablet
© Biofarma İlaç


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com