Allerset Şurup 200 ml

Solunum Sistemi - Sistemik Antihistaminikler - Sistemik Antihistaminik İlaçlar - Piperazin Türevleri - Setirizin
İlaç Bilgileri
Firma:Santa Farma İlaç
Etkin Madde:Setirizin HCL
ATC Kodu:R06AE07
Kamu Kodu:A00576
Barkod:8699527573788
Menşei:Yerli
Fiyatı:9.38 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Allerset Şurup 200 ml Endikasyonları

Allerset Şurup; saman nezlesi (mevsimlere bağlı alerjik rinit ve konjunktivit), kronik alerjik rinit, alerjik kaşıntılar ve idiyopatik ürtikerin tedavisinde etkilidir.

Allerset Şurup Fiyatı

Allerset Şurup 200 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 9.38 TL dir. Santa Farma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699527573788 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Allerset Şurup 200 ml Etkin Maddesi

Allerset Şurup 200 ml ilacının etkin maddesi olan Setirizin, orjinal ismiyle Cetirizine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 83881-51-0 olup, molekül ağırlığı 388.8878 g/mol, formülü ise C21H25ClN2O3 dir. Setirizin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız yoluyla alınır.

Allerset Şurup ilacının ana etkin maddesi Setirizin için Kimyasal Yapı Resmi:
Allerset Şurup 200 ml (Setirizin) Kimyasal Yapısı (2 D) Allerset Şurup 200 ml (Setirizin) Kimyasal Yapısı (3 D)

Allerset Şurup 200 ml ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Sistemik Antihistaminikler - Sistemik Antihistaminik İlaçlar - Piperazin Türevleri - Setirizin

Allerset Şurup 200 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Allerset Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Allerset Şurup
Allerset Şurup
© Santa Farma İlaç


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com