A-Ferin 300 mg 30 Kapsül

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:A-Ferin 300 mg 30 Kapsül
Firma:Hüsnü Arsan İlaç
Etkin Madde:Parasetamol, Kafein ve Kodein Fosfat
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:A00422
Barkod:8699570150011
Menşei:Yerli
Fiyatı:7.6 TL
Reçete Tipi:Takibi Zorunlu Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

A-Ferin 300 mg 30 Kapsül Endikasyonları

A-Ferin 300 mg; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır.

A-Ferin Fiyatı

A-Ferin 300 mg 30 Kapsül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 11.10.2019 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 7.6 TL dir. Hüsnü Arsan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699570150011 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

A-Ferin 300 mg 30 Kapsül ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

A-Ferin 300 mg 30 Kapsül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada A-Ferin kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

A-Ferin
A-Ferin
© Hüsnü Arsan İlaç

Eşdeğerleri

A-Ferin ilacının tüm formlardaki muadilleri:

  1. A-Ferin 300 mg 30 Kapsül
  2. Geralgine-K 20 Tablet
  3. Pirosal 20 Tablet
  4. Temsaljin 500 mg 20 Tablet

Benzerleri

ATC Kodu Benzer Olan A-Ferin Benzeri İlaçlar

  1. A-Ferin (Aferin) Sinüs 20 Tablet
  2. A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
  3. A-Ferin Hot 10 Poşet
  4. A-Ferin Plus Pediatrik Şurup 100 ml
  5. A-Ferin Şurup 100 ml
  6. Actidem Öksürük Şurubu 150 ml
  7. Antibeksin Şurup 100 ml
  8. Apireks Cold 200 mg/30 mg 24 Tablet
  9. Artu Şurup 100 ml
  10. Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe
  11. Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe
  12. Benical Cold 20 Tablet
  13. Benil Şurup 125 ml
  14. Bronkoflu Şurup 150 ml
  15. Buğuseptil Solüsyon 48 ml
  16. Cetaflu Forte 20 Tablet
  17. Coldaway Cold & FLU 24 Tablet
  18. Coldaway Cold & FLU 30 Tablet
  19. Coldeks 20 Kapsül
  20. Coldfen 24 Likid Kapsül
  21. Coldfen Şurup 100 ml
  22. Corsal 300 mg 30 Kapsül
  23. Corsal Şurup 120 ml
  24. Daymol 200/500 mg 30 Efervesan Tablet
  25. Defeks Şurup 100 ml
  26. Deflu 20 Tablet
  27. Deflu Fort 20 Tablet
  28. Deflu Şurup 100 cc
  29. Dolven Cold & Flu 30 Tablet
  30. Dristan 20 Tablet
  31. Droflu Cold Plus Şurup 100 ml
  32. Fenidin Şurup 125 ml
  33. Forza 30 Tablet
  34. Forza Pediatrik Şurup 100 ml
  35. Gayaben Şurup 150 ml
  36. Gerakon 325 mg 20 Tablet
  37. Gerakon Fort 20 Tablet
  38. Gerakon Pediatrik Şurup 100 ml
  39. Geralgine Plus 20 Tablet
  40. Geralgine-Hot 12 Poşet
  41. Gribex Hot Pediatrik Toz 12 Poşet
  42. Gribex Hot Pediatrik Toz 24 Poşet
  43. Gribex Hot Pediatrik Toz 6 Poşet
  44. Gribex Hot Toz 12 Poşet
  45. Gribex Hot Toz 24 Poşet
  46. Gribex Hot Toz 6 Poşet
  47. Gribex Hot-D Toz 12 Poşet
  48. Gribex Hot-D Toz 24 Poşet
  49. Gribex Hot-D Toz 6 Poşet
  50. Gribo Cold 30 Tablet
  51. Gripamol 30 Tablet
  52. Gripin Hot 6 Poşet
  53. Gripin Hot D 12 Poşet
  54. Gripin Hot Pediatrik 12 Poşet
  55. Griport 20 Tablet
  56. Gudef Şurup 100 ml
  57. Historan Şurup 125 ml
  58. Hydryllin Şurup 100 ml
  59. İburamin Cold 24 Kapsül
  60. İburamin Cold 24 Tablet
  61. İburamin Cold Şurup 100 ml
  62. İburamin Zero Şurup 100 ml
  63. Katarin 250 mg 30 Kapsül
  64. Katarin Fort 20 Tablet
  65. Katarin Pediatrik Şurup 100 ml
  66. Kongest 30 Tablet
  67. Kongest Forte 30 Tablet
  68. Kongest Şurup 100 ml
  69. Medicold Şurup 100 ml
  70. Metorfan 20 Draje
  71. Neo Jucodine Şurup 150 ml
  72. Neofedrin Şurup 100 ml
  73. Oledro 30 Tablet
  74. Oledro Hot 500 mg 6 Poşet
  75. Oledro Hot Efervesan 500 mg 12 Poşet
  76. Oledro Şurup 100 ml
  77. Parakodin 20 Tablet
  78. Parol Cold 325 mg 20 Kapsül
  79. Parol Hot 12 Poşet Granül
  80. Parol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
  81. Peditus Şurup 100 cc
  82. Pedrin Şurup 100 ml
  83. Pereks Öksürük Şurubu 150 ml
  84. Tamol Cold 20 Tablet
  85. Teragrip 20 Tablet
  86. TheraFlu Forte 20 Tablet
  87. Tricold 20 Tablet
  88. Tylol Cold Şurup 100 ml
  89. Tylol Hot 24 Poşet Granül
  90. Tylol Hot 500 mg 12 Poşet
  91. Tylol Hot 6 Poşet Granül
  92. Tylol Hot D 12 Poşet Granül
  93. Tylol Hot D 24 Poşet Granül
  94. Tylol Hot D 6 Poşet Granül
  95. Tylol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
  96. Tylol Hot Pediatrik 24 Poşet Granül
  97. Tylol Hot Pediatrik 6 Poşet Granül