Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)
İlaç Bilgileri
Firma:Embil İlaç
Etkin Madde:MIKONAZOL + MIKONAZOL NITRAT LIDOKAIN
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:A09705
Barkod:8699584900220
Menşei:Yerli
Fiyatı:20.05 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül Endikasyonları

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül; çeşitli mikroorganizmalardan dolayı ortaya çıkan; vajinada meydana gelen mantar enfeksiyonları, vajina iltihabı ve vajinada görülen diğer belirli enfeksiyonların tedavisinde endekedir.

Neo Penotran Forte L Fiyatı

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 20.05 TL dir. Embil İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699584900220 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül İlacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Neo Penotran Forte L kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Neo Penotran Forte L Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Neo Penotran Forte L Vajinal Ovül


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com