Limenda Vajinal Ovül 14 Adet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)
İlaç Bilgileri
Firma:World Medicine
Etkin Madde:Metronidazol ve Mikonazol Nitrat
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:
Barkod:8680199900729
Menşei:Yerli
Fiyatı:36.7 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Limenda Vajinal Ovül Fiyatı

Limenda Vajinal Ovül 14 Adet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 36.7 TL dir. World Medicine firması tarafından satışa sunulan 8680199900729 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Limenda Vajinal Ovül 14 Adet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Limenda Vajinal Ovül 14 Adet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Limenda Vajinal Ovül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Limenda Vajinal Ovül Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Limenda Vajinal Ovül 14 Adet
2 -Neo Penotran 14 Vajinal Ovül
3 -Neo Penotran Forte 7 Vajinal Ovül
4 -Nidazol M 500 mg 14 Vajinal Tablet
Limenda Vajinal Ovül
Limenda Vajinal Ovül
© World Medicine


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com