Neo Penotran 14 Vajinal Ovül

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)
İlaç Bilgileri
Firma:Embil İlaç
Etkin Madde:Metronidazol ve Mikonazol Nitrat
ATC Kodu:G01AF20
Kamu Kodu:A05335
Barkod:8699584900091
Menşei:Yerli
Fiyatı:9.94 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Neo Penotran 14 Vajinal Ovül Endikasyonları

Neo Penotran 14 Vajinal Ovül; çeşitli mikroorganizmaların neden olduğu; bakteriyel vajina iltihabı (vajinit), trikomonal vajinit ve vajinal mantar (kandidiyazis) tedavisinde etkili olmaktadır.

Neo Penotran 14 Vajinal Ovül Fiyatı

Neo Penotran 14 Vajinal Ovül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 9.94 TL dir. Embil İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699584900091 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Neo Penotran 14 Vajinal Ovül ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - Jinekolojik Antiinfektif ve Antiseptikler - İmidazol Türevleri - İmidazol Kombinasyonları (vajinal)

Neo Penotran 14 Vajinal Ovül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Neo Penotran 14 Vajinal Ovül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Neo Penotran 14 Vajinal Ovül Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Limenda Vajinal Ovül 14 Adet
2 -Neo Penotran 14 Vajinal Ovül
3 -Neo Penotran Forte 7 Vajinal Ovül
4 -Nidazol M 500 mg 14 Vajinal Tablet


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com