Tylol Hot D 24 Poşet Granül

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Tylol Hot D 24 Poşet Granül
Firma:Nobel İlaç
Etkin Madde:Parasetamol, Klorfeniramin Maleat ve Psödoefedrin HCL
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699540250208
Menşei:Yerli
Fiyatı:10.9 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Tylol Hot D 24 Poşet Granül Endikasyonları

Tylol Hot D 24 Poşet Granül;
- Ateş, ağrı, kırıklık,
- Soğuk algınlığı,
- Üst solunum yolu enfeksiyonları,
- Burun akıntısı, burun tıkanıklığı, öksürük gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir.

Tylol Hot D 24 Poşet Granül Fiyatı

Tylol Hot D 24 Poşet Granül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.9 TL dir. Nobel İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699540250208 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Tylol Hot D 24 Poşet Granül ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

Tylol Hot D 24 Poşet Granül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Tylol Hot D 24 Poşet Granül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Benzerleri

ATC Kodu Benzer Olan Tylol Hot D 24 Poşet Granül Benzeri İlaçlar

  1. A-Ferin (Aferin) Sinüs 20 Tablet
  2. A-Ferin 300 mg 30 Kapsül
  3. A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
  4. A-Ferin Hot 10 Poşet
  5. A-Ferin Şurup 100 ml
  6. Actidem Öksürük Şurubu 150 ml
  7. Antibeksin Şurup 100 ml
  8. Apireks Cold 200 mg/30 mg 24 Tablet
  9. Artu Şurup 100 ml
  10. Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe
  11. Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe
  12. Benical Cold 20 Tablet
  13. Benil Şurup 125 ml
  14. Bronkoflu Şurup 150 ml
  15. Buğuseptil Solüsyon 48 ml
  16. Cetaflu Forte 20 Tablet
  17. Coldaway Cold & FLU 24 Tablet
  18. Coldaway Cold & FLU 30 Tablet
  19. Coldeks 20 Kapsül
  20. Coldfen 24 Likid Kapsül
  21. Coldfen Şurup 100 ml
  22. Corsal 300 mg 30 Kapsül
  23. Corsal Şurup 120 ml
  24. Daymol 200/500 mg 30 Efervesan Tablet
  25. Defeks Şurup 100 ml
  26. Deflu 20 Tablet
  27. Deflu Fort 20 Tablet
  28. Deflu Şurup 100 cc
  29. Dolven Cold & Flu 30 Tablet
  30. Dristan 20 Tablet
  31. Droflu Cold Plus Şurup 100 ml
  32. Fenidin Şurup 125 ml
  33. Forza 30 Tablet
  34. Forza Pediatrik Şurup 100 ml
  35. Gayaben Şurup 150 ml
  36. Gerakon 325 mg 20 Tablet
  37. Gerakon Fort 20 Tablet
  38. Gerakon Pediatrik Şurup 100 ml
  39. Geralgine Plus 20 Tablet
  40. Geralgine-Hot 12 Poşet
  41. Geralgine-K 20 Tablet
  42. Gribo Cold 30 Tablet
  43. Gripamol 30 Tablet
  44. Gudef Şurup 100 ml
  45. Historan Şurup 125 ml
  46. Hydryllin Şurup 100 ml
  47. İburamin Cold 24 Kapsül
  48. İburamin Cold 24 Tablet
  49. İburamin Cold Şurup 100 ml
  50. İburamin Zero Şurup 100 ml
  51. Katarin 250 mg 30 Kapsül
  52. Katarin Fort 20 Tablet
  53. Katarin Pediatrik Şurup 100 ml
  54. Kongest 30 Tablet
  55. Kongest Forte 30 Tablet
  56. Kongest Şurup 100 ml
  57. Metorfan 20 Draje
  58. Neo Jucodine Şurup 150 ml
  59. Neofedrin Şurup 100 ml
  60. Oledro 30 Tablet
  61. Oledro Hot 500 mg 6 Poşet
  62. Oledro Hot Efervesan 500 mg 12 Poşet
  63. Oledro Şurup 100 ml
  64. Parakodin 20 Tablet
  65. Parol Cold 325 mg 20 Kapsül
  66. Peditus Şurup 100 cc
  67. Pedrin Şurup 100 ml
  68. Pereks Öksürük Şurubu 150 ml
  69. Pirosal 20 Tablet
  70. Tamol Cold 20 Tablet
  71. Temsaljin 500 mg 20 Tablet
  72. Teragrip 20 Tablet
  73. TheraFlu Forte 20 Tablet
  74. Tricold 20 Tablet
  75. Tylol Cold Şurup 100 ml
  76. Tylol Hot 500 mg 12 Poşet