Romacox Fort 15 mg 30 Tablet

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Oksikamlar - Meloksikam

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Romacox Fort 15 mg 30 Tablet
Firma:
Etkin Madde:Meloksikam
ATC Kodu:M01AC06
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Romacox Fort 15 mg 30 Tablet Etkin Maddesi

Romacox Fort ilacının etkin maddesi olan Meloksikam, orjinal ismiyle Meloxicam maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 71125-38-7 olup, molekül ağırlığı 351.40072 g/mol, formülü ise C14H13N3O4S2 dir. Meloksikam maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C-D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız yoluyla alınır.


Romacox Fort ilacının ana etkin maddesi Meloksikam için Kimyasal Yapı Resmi:
Romacox Fort 15 mg 30 Tablet (Meloksikam) Kimyasal Yapısı (2 D)Romacox Fort 15 mg 30 Tablet (Meloksikam) Kimyasal Yapısı (3 D)

Romacox Fort 15 mg 30 Tablet ilacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Oksikamlar - Meloksikam

Romacox Fort 15 mg 30 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Romacox Fort kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.