Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti

Sinir Sistemi - Psikoanaleptikler - Anti Demans İlaçlar - Alzheimer İlaçları - Antikolinesterazlar - Rivastigmin
İlaç Bilgileri
Firma:Generica İlaç
Etkin Madde:Rivastigmin
ATC Kodu:N06DA03
Kamu Kodu:A11562
Barkod:8699293593614
Menşei:Yerli
Fiyatı:126.52 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti Endikasyonları

Rimans rivastigmin etken maddesine sahiptir. Rimans orta ve şiddetli alzheimerin tedavisinde ve parkinson hastası olan kişilerde demans tedavisinde kullanılır.

Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti Fiyatı

Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 126.52 TL dir. Generica İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699293593614 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti Etkin Maddesi

Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti ilacının etkin maddesi olan Rivastigmin, orjinal ismiyle Rivastigmine maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 123441-03-2 olup, molekül ağırlığı 250.33668 g/mol, formülü ise C14H22N2O2 dir. Rivastigmin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız ve deri geçişi yollarından biriyle alınır.

Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti ilacının ana etkin maddesi Rivastigmin için Kimyasal Yapı Resmi:
Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti (Rivastigmin) Kimyasal Yapısı (2 D) Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti (Rivastigmin) Kimyasal Yapısı (3 D)

Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Psikoanaleptikler - Anti Demans İlaçlar - Alzheimer İlaçları - Antikolinesterazlar - Rivastigmin

Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Rimans 2 mg/ml Oral Çözelti kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com