Libkol 50 Tablet

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Gastrointestinal Fonksiyonel Hastalıklar
İlaç Bilgileri
Firma:Saba İlaç
Etkin Madde:Klordiazepoksid ve Pipenzolat Bromür
ATC Kodu:A03CC
Kamu Kodu:A04615
Barkod:8699511090116
Menşei:Yerli
Fiyatı:3.42 TL
Reçete Tipi:Yeşil Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Libkol 50 Tablet Endikasyonları

Libkol; peptik ülser tedavisinde yardımcı olarak, fonksiyonel veya organik gastro-intestinal şikayetlerde, hiperasidite, hipersekresyon, kronik gastrit ve gastro-intestinal hipermotilite durumlarında, bilyer diskinezilerde, irritabl kolon, müköz kolitler ve akut enterokolitlerde, genito-üriner sistem spazm ve diskinezileri, dismenore, premenstrüel şikayetlerde etkilidir.

Libkol Fiyatı

Libkol 50 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 3.42 TL dir. Saba İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699511090116 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Libkol 50 Tablet ilacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - Gastrointestinal Fonksiyonel Hastalıklar

Libkol 50 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Libkol kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Libkol Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Libkol 50 Tablet


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com