Kortos 10 Supozituar

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Kortikosteroidler
İlaç Bilgileri
Firma:Embil İlaç
Etkin Madde:Hidrokortizon Asetat + Polidokanol
ATC Kodu:C05AA
Kamu Kodu:A13554
Barkod:8699584890385
Menşei:Yerli
Fiyatı:5.51 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Kortos 10 Supozituar Endikasyonları

Kortos Supozituar; radyasyona bağlı rektum iltihaplanması, anüs ile ilişkili egzema, iç ve dış hemoroid (basur), anüs ile ilgili derin çatlaklar, yarıklar ve anüs bölgesinde kaşıntıların tedavisinde etkilidir.

Kortos 10 Supozituar Fiyatı

Kortos 10 Supozituar, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 5.51 TL dir. Embil İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699584890385 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Kortos 10 Supozituar ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Kortikosteroidler

Kortos 10 Supozituar Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Kortos 10 Supozituar kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Kortos 10 Supozituar Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Kortos 10 Supozituar


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com