GHRH 50 mcg 1 Vial

Çeşitli İlaçlar - Tanı Ajanları - Diğer Tanı Ajanları - Hipofiz Bezi Testleri - Sermorelin
İlaç Bilgileri
Firma:
Etkin Madde:Sermorelin
ATC Kodu:V04CD03
Kamu Kodu:
Barkod:1111111100537
Menşei:İthal
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

GHRH 50 mcg 1 Vial Etkin Maddesi

GHRH 50 mcg 1 Vial ilacının etkin maddesi olan Sermorelin, orjinal ismiyle Sermorelin maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 86168-78-7 olup, molekül ağırlığı 3357.88214 g/mol, formülü ise C149H246N44O42S dir. Sermorelin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar enjeksiyon yoluyla alınır.

GHRH ilacının ana etkin maddesi Sermorelin için Kimyasal Yapı Resmi:
GHRH 50 mcg 1 Vial (Sermorelin) Kimyasal Yapısı (2 D) GHRH 50 mcg 1 Vial (Sermorelin) Kimyasal Yapısı (3 D)

GHRH 50 mcg 1 Vial ilacının Kategorisi

Çeşitli İlaçlar - Tanı Ajanları - Diğer Tanı Ajanları - Hipofiz Bezi Testleri - Sermorelin

GHRH 50 mcg 1 Vial Uyarılar

Yurtdışı ilaç GHRH yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada GHRH kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki GHRH Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -GHRH 50 mcg 1 Vial


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com