Burinex 1 mg 50 Tablet

Kalp Damar Sistemi - Diüretik İlaçlar - İdrar Arttırıcı İlaçlar - High-Ceiling Diüretik İlaçlar - Sülfonamidler - Bumetanid

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Burinex 1 mg 50 Tablet
Firma:Leo Pharma İlaç
Etkin Madde:Bumetanid
ATC Kodu:C03CA02
Kamu Kodu:
Barkod:1111111101097
Fiyatı:
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Yurtdışı teminli ilaç
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Burinex 1 mg 50 Tablet Etkin Maddesi

Burinex ilacının etkin maddesi olan Bumetanid, orjinal ismiyle Bumetanide maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 28395-03-1 olup, molekül ağırlığı 364.4161 g/mol, formülü ise C17H20N2O5S dir. Bumetanid maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, kasa enjekte ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.


Burinex ilacının ana etkin maddesi Bumetanid için Kimyasal Yapı Resmi:
Burinex 1 mg 50 Tablet (Bumetanid) Kimyasal Yapısı (2 D)Burinex 1 mg 50 Tablet (Bumetanid) Kimyasal Yapısı (3 D)

Burinex 1 mg 50 Tablet ilacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Diüretik İlaçlar - İdrar Arttırıcı İlaçlar - High-Ceiling Diüretik İlaçlar - Sülfonamidler - Bumetanid

Burinex 1 mg 50 Tablet Uyarılar

Yurtdışı İlaç Burinex yurtdışından temin edilebilecek ilaç kategorisindedir. Bu ilacı yurtdışından temin edebilirsiniz. Yurtdışından getirilebilen tüm ilaçları yurtdışı ilaç listesi sayfasından bulabilirsiniz.

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Burinex kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.