Ambrol Pediatrik Şurup 15 mg 100 ml

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Öksürük Önleyici Hariç Ekspektoranlar - Mukolitikler (Balgam Söktürücü İlaçlar) - Ambroksol

İlaç Bilgileri
İlaç Adı:Ambrol Pediatrik Şurup 15 mg 100 ml
Firma:
Etkin Madde:Ambroksol HCL
ATC Kodu:R05CB06
Kamu Kodu:
Barkod:
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

İlaç Sınıflandırması

Ambrol Pediatrik Şurup 15 mg 100 ml Endikasyonları

Ambrol Pediatrik Şurup, patolojik olarak mukus viskozitesinin yükseldiği salgı miktarının azalmasıyla mukosiliyer klerensin bozulduğu akut ve uzun süre devam eden solunum yolları hastalıklarının semptomatik tedavilerine etki etmektedir.

Ambrol Pediatrik Şurup 15 mg 100 ml Etkin Maddesi

Ambrol Pediatrik Şurup ilacının etkin maddesi olan Ambroksol, orjinal ismiyle Ambroxol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) - olup, molekül ağırlığı 378.10282 g/mol, formülü ise C13H18Br2N2O dir. Ambroksol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız yoluyla alınır.


Ambrol Pediatrik Şurup ilacının ana etkin maddesi Ambroksol için Kimyasal Yapı Resmi:
Ambrol Pediatrik Şurup 15 mg 100 ml (Ambroksol) Kimyasal Yapısı (2 D)Ambrol Pediatrik Şurup 15 mg 100 ml (Ambroksol) Kimyasal Yapısı (3 D)

Ambrol Pediatrik Şurup 15 mg 100 ml ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Öksürük Önleyici Hariç Ekspektoranlar - Mukolitikler (Balgam Söktürücü İlaçlar) - Ambroksol

Ambrol Pediatrik Şurup 15 mg 100 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Ambrol Pediatrik Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.