Addyi 100 mg Tablet

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem
İlaç Bilgileri
Firma:Sprout Pharmaceuticals
Etkin Madde:Flibanserin
ATC Kodu:G03
Kamu Kodu:
Barkod:
Menşei:İthal
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Addyi 100 mg Tablet Endikasyonları

Addyi, içerisinde flibanserin etkin maddesi bulunan ve kadınlarda hipoaktif cinsel istek bozukluğu için üretilen bir ilaçtır. Addyi'nin henüz Türkiye'de satışı bulunmamakla birlikte FDA tarafından 18 Ağustos 2015 itibariyle ilaca onay verilmiştir.

Addyi 100 mg Tablet ilacının Kategorisi

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları - Cinsiyet Hormonları ve Genital Sistem

Addyi 100 mg Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Addyi kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Addyi Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Addyi 100 mg Tablet


İlaç Listesi | sporzip | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com