Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Asetik Asit Türevi İlaçlar - Asemetasin
İlaç Bilgileri
Firma:Meda Pharma İlaç
Etkin Madde:Asemetasin
ATC Kodu:M01AB11
Kamu Kodu:A09733
Barkod:8698856150103
Menşei:Yerli
Fiyatı:9.04 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül Endikasyonları

Ateş düşürücü, ağrı kesici, iltihap giderici özelliklere sahip olan Rantudil Forte Asemetasin etken maddesini içerir. Bel ağrısı olarak bilinen lumbago, tenosinovit, romatoid artrit, aktif artrozlar, kronik psöriatik artrit, gut krizi, ankilozan spondilit, tendinit, kan damarlarında görülebilen iltihaplanması, burşit ve amelitlardan sonra oluşabilen yumuşak doku hasarı, ağrı ve şişkinlik durumlarında kullanılmaktadır.

Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül Kullanımı

Rantudil Forte, yemekle birlikte ya da yemekten hemen sonra alınmalıdır. İlacın bu şekilde kullanımı mide rahatsızlığına neden olma ihtimalini azaltabilir.

Hamilelikte Kullanımı
Rantudil 3. trimester döneminde yani hamileliğin son 3 ayında kullanılmaz. İlk 6 aylık hamilelik döneminde de doktor tarafından kullanılması söylenmedikçe kullanılmamalıdır. Tedaviye başladıktan sonra hamile kalmanız durumunda eczacınıza ya da doktorunuza danışınız.

Emzirme Döneminde Kullanımı
Laktasyon döneminde bulunan emziren anneler Rantudil'i kullanmamalıdır.

Rantudil Forte Fiyatı

Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 9.04 TL dir. Meda Pharma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8698856150103 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül Etkin Maddesi

Asemetasin

Rantudil Forte ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül () Kimyasal Yapısı (2 D) Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül () Kimyasal Yapısı (3 D)

Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül İlacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Antienflamatuar ve Antiromatikler - Steroid Olmayan İlaçlar (nonsteroid) - Asetik Asit Türevi İlaçlar - Asemetasin

Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Rantudil Forte kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Rantudil Forte Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Rantudil Forte 60 mg 20 Kapsül
2 -Rantudil Retard 90 mg 10 Kapsül


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com