Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon)

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - Bağırsak Antienfektifleri - Antibiyotikler - Nistatin
İlaç Bilgileri
Firma:Deva İlaç
Etkin Madde:Nistatin
ATC Kodu:A07AA02
Kamu Kodu:A05025
Barkod:8699525706768
Menşei:Yerli
Fiyatı:7.21 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) Endikasyonları

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon); ağız boşluğunda meydana gelen mantar enfeksiyonlarının (aft, pamukçuk vb.) tedavisinde etkilidir.

İlacı ağız veya boğazdaki bir enfeksiyon için kullanılıyorsanız yutulmadan önce mümkün olduğunca (örn.: birkaç dakika) ağzınızda tutunuz.

Mikostatin Fiyatı

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon), ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 7.21 TL dir. Deva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699525706768 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) Etkin Maddesi

Nistatin

Mikostatin ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) () Kimyasal Yapısı (2 D) Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) () Kimyasal Yapısı (3 D)

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) İlacının Kategorisi

Sindirim Sistemi ve Metabolizma - İshal İlaçları, Barsak Antienflamatuar ve Antienfektifleri - Bağırsak Antienfektifleri - Antibiyotikler - Nistatin

Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon) Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Mikostatin kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Mikostatin Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Fungostatin 100000 IU 50 ml Süspansiyon
2 -Mikostatin Gargara (Oral Süspansiyon)
Mikostatin
Mikostatin
© Deva İlaç


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com