Majezik Sprey %0.25 30 ml

Solunum Sistemi - Boğaz - Boğaz İlaçları - Diğer Boğaz Preparatları - Flurbiprofen
İlaç Bilgileri
Firma:Sanovel İlaç
Etkin Madde:Flurbiprofen
ATC Kodu:R02AX01
Kamu Kodu:A13173
Barkod:8699536510019
Menşei:Yerli
Fiyatı:6.65 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Majezik Sprey %0.25 30 ml Endikasyonları

Majezik Sprey; dişeti iltihabı, ağız iltihabı, yutak iltihabı gibi ağrılarda semptomları giderici antienflamatuar olarak kullanılır. Majezik Sprey diş tedavileri sonrası koruyucu olarak da kullanılmaktadır.

Majezik Sprey Fiyatı

Majezik Sprey %0.25 30 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 6.65 TL dir. Sanovel İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699536510019 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Majezik Sprey %0.25 30 ml İlacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Boğaz - Boğaz İlaçları - Diğer Boğaz Preparatları - Flurbiprofen

Majezik Sprey %0.25 30 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Majezik Sprey kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Majezik Sprey
Majezik Sprey
© Sanovel İlaç


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com