1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

Makrolidler

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
J - Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar (1552 ilaç)
J01 - Antibakteriyel (Antibiyotik) İlaçlar (1199 ilaç)
J01F - Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler (126 ilaç)
J01FA - Makrolidler (100 ilaç)
J01FA01 - Eritromisin (5 ilaç)

Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler altında bulunan Makrolidler grubu içerisindeki Eritromisin etken maddesi içeren 5 ilaç vardır.

J01FA02 - Spiramisin (6 ilaç)

Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler altında bulunan Makrolidler grubu içerisindeki Spiramisin etken maddesi içeren 6 ilaç vardır. Ayrıca Spiramisin etken maddesi ile ilgili bilgiler almak için Spiramisin sayfasına bakınız.

J01FA06 - Roksitromisin (4 ilaç)

Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler altında bulunan Makrolidler grubu içerisindeki Roksitromisin etken maddesi içeren 4 ilaç vardır.

J01FA09 - Klaritromisin (60 ilaç)

Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler altında bulunan Makrolidler grubu içerisindeki Klaritromisin etken maddesi içeren 60 ilaç vardır.

J01FA10 - Azitromisin (22 ilaç)

Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler altında bulunan Makrolidler grubu içerisindeki Azitromisin etken maddesi içeren 22 ilaç vardır.

J01FA13 - Diritromisin (2 ilaç)

Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler altında bulunan Makrolidler grubu içerisindeki Diritromisin etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

J01FA15 - Telitromisin (1 ilaç)

Makrolidler, Linkozamidler ve de Streptograminler altında bulunan Makrolidler grubu içerisindeki Telitromisin etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com