1. Ana Sayfa
  2. İlaç Bul
  3. İlaç Fiyatları
  4. ATC Kodu
  5. Sağlık Haberleri
  6. Etkin Madde
  7. İlaç Firmaları
  8. Tıp Terimleri
  9. Active Ingredients

Proton Pompası İnhibitörleri

• ATC Kodu Listesi ve Tüm İlaçlar
A - Sindirim Sistemi ve Metabolizma (1238 ilaç)
A02 - Mide İlaçları (237 ilaç)
A02B - Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları (203 ilaç)
A02BC - Proton Pompası İnhibitörleri (146 ilaç)
A02BC01 - Omeprazol (8 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Omeprazol etken maddesi içeren 8 ilaç vardır.

A02BC02 - Pantoprazol (53 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Pantoprazol etken maddesi içeren 53 ilaç vardır.

A02BC03 - Lansoprazol (42 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Lansoprazol etken maddesi içeren 42 ilaç vardır.

A02BC04 - Rabeprazol (13 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Rabeprazol etken maddesi içeren 13 ilaç vardır. Ayrıca Rabeprazol etken maddesi ile ilgili bilgiler almak için Rabeprazol sayfasına bakınız.

A02BC05 - Esomeprazol (18 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Esomeprazol etken maddesi içeren 18 ilaç vardır.

A02BC06 - Dekslansoprazol (4 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Dekslansoprazol etken maddesi içeren 4 ilaç vardır.

A02BC07 - Deksrabeprazol (2 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Deksrabeprazol etken maddesi içeren 2 ilaç vardır.

A02BC54 - Rabeprazol Kombinasyonları (1 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Rabeprazol Kombinasyonları etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

A02BC56 - Dekslansoprazol Kombinasyonları (3 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Dekslansoprazol Kombinasyonları etken maddesi içeren 3 ilaç vardır.

A02BC57 - Deksrabeprazol Kombinasyonları (1 ilaç)

Peptik Ülser ve Gastro-Özofageal Reflü İlaçları altında bulunan Proton Pompası İnhibitörleri grubu içerisindeki Deksrabeprazol Kombinasyonları etken maddesi içeren 1 ilaç vardır.

ATC Kodu ile İlaç Ara

A B C D E F G H I K L M N O P R S T U V Y Z
İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com