Zovirax Göz Merhemi 4.5 g

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienfektifler - Antiviraller - Asiklovir (göz için)
İlaç Bilgileri
Firma:Glaxo SmithKline İlaç
Etkin Madde:Asiklovir
ATC Kodu:S01AD03
Kamu Kodu:A08732
Barkod:8699522442140
Menşei:İthal
Fiyatı:16.87 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Zovirax Göz Merhemi 4.5 g Endikasyonları

Zovirax Göz Merhemi Varicella (suçiçeği) ve Herpes zoster (zona) enfeksiyonlarının tedavisinde endikedir. Zovirax oral formulasyonları ilerlemiş HIV hastalığı olanlar (AIDS veya ARC dahil CD4+sayısı<200/mm3 ise) ve kemik iliği transplantasyonu uygulanan hastalar gibi şiddetli immun sistem sorunu olan hastaların tedavisinde endikedir. Çalışmalar antiretroviral tedavi (başlıca Retrovir) ile birlikte uygulanan oral Zovirax'ın ilerlemiş HIV hastalığında mortaliteyi azalttığını ve kemikiliği transplant alıcılarında önceden 1 ay intravenöz Zovirax tedavisini takiben uygulanan oral Zovirax'ın mortaliteyi azalttığını göstermiştir.

Zovirax Göz Merhemi 4.5 g Fiyatı

Zovirax Göz Merhemi 4.5 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 16.87 TL dir. Glaxo SmithKline İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699522442140 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Zovirax Göz Merhemi 4.5 g Etkin Maddesi

Asiklovir

Zovirax Göz Merhemi 4.5 g ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Zovirax Göz Merhemi 4.5 g () Kimyasal Yapısı (2 D) Zovirax Göz Merhemi 4.5 g () Kimyasal Yapısı (3 D)

Zovirax Göz Merhemi 4.5 g ilacının Kategorisi

Duyu Organları - Göze Uygulanan İlaçlar - Antienfektifler - Antiviraller - Asiklovir (göz için)

Zovirax Göz Merhemi 4.5 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Zovirax Göz Merhemi 4.5 g kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Zovirax Göz Merhemi 4.5 g Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Virupos Göz Merhemi 4.5 g
2 -Zovirax Göz Merhemi 4.5 g


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - ilaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilaç doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com