Thermo Doline Krem (ThermoDoline)

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Topikal Nonsteroid Antienflamatuar - Etofenamat (topikal)
İlaç Bilgileri
Firma:Tripharma İlaç
Etkin Madde:Etofenamat
ATC Kodu:M02AA06
Kamu Kodu:A07867
Barkod:8699772352565
Menşei:Yerli
Fiyatı:10.66 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Thermo Doline Krem (ThermoDoline) Endikasyonları

Thermo Doline;
- Ezilme, burkulma, incinme, spor yaralanmaları,
- Ağrılı omuz tutulması,
- Ankilozan spondilit (özellikle omurga eklemlerinde birleşme ve hareket kaybı ile görülen romatizmal bir hastalık),
- Bel ağrısı,
- Kas romatizması,
- Kronik haldeki iltihaplı eklem romatizması (romatoid artrit);
- Dejeneratif eklem hastalığı, eklem kireçlenmesi (osteoartrit),
- Siyatik,
- Bursit (Vücutta özellikle birbirine sürtünen organların arasında bulunan ve bunların aşınmalarına engel olan kese ya da torba şeklindeki oluşumların iltihabı) gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir.

Thermo Doline Krem (ThermoDoline) Fiyatı

Thermo Doline Krem (ThermoDoline), ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.66 TL dir. Tripharma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699772352565 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Thermo Doline Krem (ThermoDoline) Etkin Maddesi

Thermo Doline Krem (ThermoDoline) ilacının etkin maddesi olan Etofenamat, orjinal ismiyle Etofenamate maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 30544-47-9 olup, molekül ağırlığı 369.33503 g/mol, formülü ise C18H18F3NO4 dir. Etofenamat maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi C-D'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ... yoluyla alınır.

Thermo Doline Krem (ThermoDoline) ilacının ana etkin maddesi Etofenamat için Kimyasal Yapı Resmi:
Thermo Doline Krem (ThermoDoline) (Etofenamat) Kimyasal Yapısı (2 D) Thermo Doline Krem (ThermoDoline) (Etofenamat) Kimyasal Yapısı (3 D)

Thermo Doline Krem (ThermoDoline) İlacının Kategorisi

Kas İskelet Sistemi - Vücut Yüzeyine Uygulanan Kas-Eklem Ağrısı İlaçları - Eklem ve Kas Ağrıları İçin Topikal İlaçlar - Topikal Nonsteroid Antienflamatuar - Etofenamat (topikal)

Thermo Doline Krem (ThermoDoline) Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Thermo Doline Krem (ThermoDoline) kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

ATC Kodu Benzer Olan Thermo Doline Krem (ThermoDoline) Benzeri İlaçlar

Sıraİlaç Adı
1 -Thermo Rheumon Krem 100 mg 50 g
Thermo Doline Krem (ThermoDoline)
Thermo Doline Krem (ThermoDoline)
© Tripharma İlaç


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com