Proctolog Fitil 10 Adet

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlar
İlaç Bilgileri
Firma:Pfizer İlaç
Etkin Madde:Ruscotenin ve Trimebutin
ATC Kodu:C05AX03
Kamu Kodu:A06375
Barkod:8699532895103
Önceki: 8699514898122
Menşei:Yerli
Fiyatı:6.5 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Proctolog Fitil 10 Adet Endikasyonları

Proctolog Fitil; analda oluşan kızarma, şişme ve akut basur hastalığında, analda yırtılma, çatlama oluşumunda, fissür sendromu ve ağrı, kaşıntı ve sıvı birikme hissinin semptomatik bir başka deyişle hastalığın sonuçlarının giderilmesine yönelik olarak kullanılır.

Proctolog Fitil 10 Adet Yan Etkileri

Ruskogenin ve Trimebutin etkin maddeleri içeren Proctolog Fitil kullanımı nedeniyle, tüm ilaçlarda görülebileceği gibi bazı yan etkiler görülebilmektedir.

Proctolog Fitil kullanımı nedeniyle duyarlılık reaksiyonlarının oluşması halinde tedavi kesilmeli ve hasta için uygun tedavi uygulanmalıdır. Proctolog'un uzun süre kullanımında sistemik toksik tesirler görülebilmektedir.

Karşılaşılma sıklığı bilinmemekle birlikte Proctolog Krem uygulanan bölgede kızarıklık, hassasiyet ve kaşıntı görülebilir. Ayrıca baş dönmesi ve bayılma gibi yan etkileri de vardır.

Proctolog Fitil Fiyatı

Proctolog Fitil 10 Adet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 6.5 TL dir. Pfizer İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699532895103 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Proctolog Fitil 10 Adet İlacının Kategorisi

Kalp Damar Sistemi - Vazoprotektifler - Hemoroid (basur) Tedavisi İçin Kremler - Diğer Basur İlaçları - Basur İçin Diğer Kombinasyonlar

Proctolog Fitil 10 Adet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Proctolog Fitil kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Proctolog Fitil Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Proctolog Fitil 10 Adet
2 -Proctolog Krem 30 g
3 -Recbutin Fitil 10 Adet
4 -Recbutin Krem 30 g


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com