Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol
İlaç Bilgileri
Firma:Atabay İlaç
Etkin Madde:Parasetamol
ATC Kodu:N02BE01
Kamu Kodu:A10741
Barkod:8699717700079
Menşei:Yerli
Fiyatı:4.54 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml Endikasyonları

Parol Plus Şurup; eklem iltihabı, sırt ağrısı, baş ağrısı, kas ağrısı, bel ağrısı, diş ağrısı, soğuk algınlığı ve ateş tedavilerinde etkilidir.

Parol Plus Şurup Fiyatı

Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 30 Temmuz 2015 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 4.54 TL dir. Atabay İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699717700079 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml Etkin Maddesi

Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml ilacının etkin maddesi olan Parasetamol, orjinal ismiyle Paracetamol maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 103-90-2 olup, molekül ağırlığı 151.16256 g/mol, formülü ise C8H9NO2 dir. Parasetamol maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi B'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar ağız, rektal ve damara enjekte yollarından biriyle alınır.

Parol Plus Şurup ilacının ana etkin maddesi Parasetamol için Kimyasal Yapı Resmi:
Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (2 D) Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml (Parasetamol) Kimyasal Yapısı (3 D)

Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml İlacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Ağrı Kesici / Ateş Düşürücüler (Aneljezik) - Diğer Analjezik ve Antipiretikler - Anilidler - Parasetamol

Parol Plus Şurup 250 mg/5 ml 150 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Parol Plus Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Parol Plus Şurup
Parol Plus Şurup
© Atabay İlaç


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com