Parol Hot 12 Poşet Granül

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
İlaç Bilgileri
Firma:Atabay İlaç
Etkin Madde:Parasetamol, Klorfeniramin Maleat ve Psödoefedrin HCL
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699717250024
Menşei:Yerli
Fiyatı:7.62 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Parol Hot 12 Poşet Granül Fiyatı

Parol Hot 12 Poşet Granül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 7.62 TL dir. Atabay İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699717250024 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Parol Hot 12 Poşet Granül ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

Parol Hot 12 Poşet Granül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Parol Hot 12 Poşet Granül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

ATC Kodu Benzer Olan Parol Hot 12 Poşet Granül Benzeri İlaçlar

Sıraİlaç Adı
1 -A-Ferin (Aferin) Sinüs 20 Tablet
2 -A-Ferin 300 mg 30 Kapsül
3 -A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
4 -A-Ferin Hot 10 Poşet
5 -A-Ferin Şurup 100 ml
6 -Actidem Öksürük Şurubu 150 ml
7 -Antibeksin Şurup 100 ml
8 -Apireks Cold 200 mg/30 mg 24 Tablet
9 -Artu Şurup 100 ml
10 -Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe
11 -Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe
12 -Benical Cold 20 Tablet
13 -Benil Şurup 125 ml
14 -Bronkoflu Şurup 150 ml
15 -Buğuseptil Solüsyon 48 ml
16 -Cetaflu Forte 20 Tablet
17 -Coldaway Cold & FLU 24 Tablet
18 -Coldaway Cold & FLU 30 Tablet
19 -Coldeks 20 Kapsül
20 -Coldfen 24 Likid Kapsül
21 -Coldfen Şurup 100 ml
22 -Corsal 300 mg 30 Kapsül
23 -Corsal Şurup 120 ml
24 -Daymol 200/500 mg 30 Efervesan Tablet
25 -Defeks Şurup 100 ml
26 -Deflu 20 Tablet
27 -Deflu Fort 20 Tablet
28 -Deflu Şurup 100 cc
29 -Dolven Cold & Flu 30 Tablet
30 -Dristan 20 Tablet
31 -Droflu Cold Plus Şurup 100 ml
32 -Fenidin Şurup 125 ml
33 -Forza 30 Tablet
34 -Forza Pediatrik Şurup 100 ml
35 -Gayaben Şurup 150 ml
36 -Gerakon 325 mg 20 Tablet
37 -Gerakon Fort 20 Tablet
38 -Gerakon Pediatrik Şurup 100 ml
39 -Geralgine Plus 20 Tablet
40 -Geralgine-Hot 12 Poşet
41 -Geralgine-K 20 Tablet
42 -Gribo Cold 30 Tablet
43 -Gripamol 30 Tablet
44 -Gudef Şurup 100 ml
45 -Historan Şurup 125 ml
46 -Hydryllin Şurup 100 ml
47 -İburamin Cold 24 Kapsül
48 -İburamin Cold 24 Tablet
49 -İburamin Cold Şurup 100 ml
50 -İburamin Zero Şurup 100 ml
51 -Katarin 250 mg 30 Kapsül
52 -Katarin Fort 20 Tablet
53 -Katarin Pediatrik Şurup 100 ml
54 -Kongest 30 Tablet
55 -Kongest Forte 30 Tablet
56 -Kongest Şurup 100 ml
57 -Metorfan 20 Draje
58 -Neo Jucodine Şurup 150 ml
59 -Neofedrin Şurup 100 ml
60 -Oledro 30 Tablet
61 -Oledro Hot 500 mg 6 Poşet
62 -Oledro Hot Efervesan 500 mg 12 Poşet
63 -Oledro Şurup 100 ml
64 -Parakodin 20 Tablet
65 -Parol Cold 325 mg 20 Kapsül
66 -Peditus Şurup 100 cc
67 -Pedrin Şurup 100 ml
68 -Pereks Öksürük Şurubu 150 ml
69 -Pirosal 20 Tablet
70 -Tamol Cold 20 Tablet
71 -Temsaljin 500 mg 20 Tablet
72 -Teragrip 20 Tablet
73 -TheraFlu Forte 20 Tablet
74 -Tricold 20 Tablet
75 -Tylol Cold Şurup 100 ml
76 -Tylol Hot 500 mg 12 Poşet


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com