Nootropil 1 gr 12 Ampül

Sinir Sistemi - Psikoanaleptikler - Psikostimülan İlaçlar - Diğer - Pirasetam
İlaç Bilgileri
Firma:UCB Pharma İlaç
Etkin Madde:Pirasetam
ATC Kodu:N06BX03
Kamu Kodu:A05475
Barkod:8699624750013
Menşei:Yerli
Fiyatı:10.66 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Nootropil 1 gr 12 Ampül Endikasyonları

Nootropil Ampül; yaşlılardaki dikkat, hafıza, konsantrasyon azalması gibi kognitif (bilşsel) bozuklukların tedavisi (Alzheimer Hastalığı dışındaki Psiko-organik sendromlar); vazomotor veya ruhsal kaynaklı baş dönmeleri dışında, vertigo ve denge bozuklukları; kortikal kaynaklı miyoklonus tedavisi; çocuklarda, logopedikler gibi uygun önlemlerle kombine olarak disleksi tedavisinde kullanılır.

Nootropil 1 gr 12 Ampül Fiyatı

Nootropil 1 gr 12 Ampül, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 10.66 TL dir. UCB Pharma İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699624750013 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Nootropil 1 gr 12 Ampül Etkin Maddesi

Nootropil 1 gr 12 Ampül ilacının etkin maddesi olan Pirasetam, orjinal ismiyle Piracetam maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 7491-74-9 olup, molekül ağırlığı 142.1558 g/mol, formülü ise C6H10N2O2 dir. Pirasetam maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar ağız ve enjekte yollarından biriyle alınır.

Nootropil 1 gr 12 Ampül ilacının ana etkin maddesi Pirasetam için Kimyasal Yapı Resmi:
Nootropil 1 gr 12 Ampül (Pirasetam) Kimyasal Yapısı (2 D) Nootropil 1 gr 12 Ampül (Pirasetam) Kimyasal Yapısı (3 D)

Nootropil 1 gr 12 Ampül ilacının Kategorisi

Sinir Sistemi - Psikoanaleptikler - Psikostimülan İlaçlar - Diğer - Pirasetam

Nootropil 1 gr 12 Ampül Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Nootropil 1 gr 12 Ampül kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com