Kongest Şurup 100 ml

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
İlaç Bilgileri
Firma:Zentiva İlaç
Etkin Madde:FENILEFRIN HCL + KLORFENIRAMIN MALEAT + PARASETAMOL
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:A04402
Barkod:8699502570818
Menşei:Yerli
Fiyatı:3.61 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Kongest Şurup 100 ml Endikasyonları

Kongest Şurup içerisinde parasetamol ile birlikte fenilefrin ve klorfeniramin maleat bulunur. Kongest Şurup grip ve soğuk algınlığı tedavilerinde kullanılır.

Kongest Şurup Fiyatı

Kongest Şurup 100 ml, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satışfiyatı 3.61 TL dir. Zentiva İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699502570818 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

Kongest Şurup 100 ml ilacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

Kongest Şurup 100 ml Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Kongest Şurup kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Kongest Şurup Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Gerakon 325 mg 20 Tablet
2 -Kongest 30 Tablet
3 -Kongest Forte 30 Tablet
4 -Kongest Şurup 100 ml

ATC Kodu Benzer Olan Kongest Şurup Benzeri İlaçlar

Sıraİlaç Adı
1 -A-Ferin (Aferin) Sinüs 20 Tablet
2 -A-Ferin 300 mg 30 Kapsül
3 -A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
4 -A-Ferin Hot 10 Poşet
5 -A-Ferin Plus Pediatrik Şurup 100 ml
6 -A-Ferin Şurup 100 ml
7 -Actidem Öksürük Şurubu 150 ml
8 -Antibeksin Şurup 100 ml
9 -Apireks Cold 200 mg/30 mg 24 Tablet
10 -Artu Şurup 100 ml
11 -Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe
12 -Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe
13 -Benical Cold 20 Tablet
14 -Benil Şurup 125 ml
15 -Bronkoflu Şurup 150 ml
16 -Buğuseptil Solüsyon 48 ml
17 -Cetaflu Forte 20 Tablet
18 -Coldaway Cold & FLU 24 Tablet
19 -Coldaway Cold & FLU 30 Tablet
20 -Coldeks 20 Kapsül
21 -Coldfen 24 Likid Kapsül
22 -Coldfen Şurup 100 ml
23 -Corsal 300 mg 30 Kapsül
24 -Corsal Şurup 120 ml
25 -Daymol 200/500 mg 30 Efervesan Tablet
26 -Defeks Şurup 100 ml
27 -Deflu 20 Tablet
28 -Deflu Fort 20 Tablet
29 -Deflu Şurup 100 cc
30 -Dolven Cold & Flu 30 Tablet
31 -Dristan 20 Tablet
32 -Droflu Cold Plus Şurup 100 ml
33 -Fenidin Şurup 125 ml
34 -Forza 30 Tablet
35 -Forza Pediatrik Şurup 100 ml
36 -Gayaben Şurup 150 ml
37 -Gerakon Fort 20 Tablet
38 -Gerakon Pediatrik Şurup 100 ml
39 -Geralgine Plus 20 Tablet
40 -Geralgine-Hot 12 Poşet
41 -Geralgine-K 20 Tablet
42 -Gribex Hot Pediatrik Toz 12 Poşet
43 -Gribex Hot Pediatrik Toz 24 Poşet
44 -Gribex Hot Pediatrik Toz 6 Poşet
45 -Gribex Hot Toz 12 Poşet
46 -Gribex Hot Toz 24 Poşet
47 -Gribex Hot Toz 6 Poşet
48 -Gribex Hot-D Toz 12 Poşet
49 -Gribex Hot-D Toz 24 Poşet
50 -Gribex Hot-D Toz 6 Poşet
51 -Gribo Cold 30 Tablet
52 -Gripamol 30 Tablet
53 -Gripin Hot 6 Poşet
54 -Gripin Hot D 12 Poşet
55 -Gripin Hot Pediatrik 12 Poşet
56 -Griport 20 Tablet
57 -Gudef Şurup 100 ml
58 -Historan Şurup 125 ml
59 -Hydryllin Şurup 100 ml
60 -İburamin Cold 24 Kapsül
61 -İburamin Cold 24 Tablet
62 -İburamin Cold Şurup 100 ml
63 -İburamin Zero Şurup 100 ml
64 -Katarin 250 mg 30 Kapsül
65 -Katarin Fort 20 Tablet
66 -Katarin Pediatrik Şurup 100 ml
67 -Medicold Şurup 100 ml
68 -Metorfan 20 Draje
69 -Neo Jucodine Şurup 150 ml
70 -Neofedrin Şurup 100 ml
71 -Oledro 30 Tablet
72 -Oledro Hot 500 mg 6 Poşet
73 -Oledro Hot Efervesan 500 mg 12 Poşet
74 -Oledro Şurup 100 ml
75 -Parakodin 20 Tablet
76 -Parol Cold 325 mg 20 Kapsül
77 -Parol Hot 12 Poşet Granül
78 -Parol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
79 -Peditus Şurup 100 cc
80 -Pedrin Şurup 100 ml
81 -Pereks Öksürük Şurubu 150 ml
82 -Pirosal 20 Tablet
83 -Tamol Cold 20 Tablet
84 -Temsaljin 500 mg 20 Tablet
85 -Teragrip 20 Tablet
86 -TheraFlu Forte 20 Tablet
87 -Tricold 20 Tablet
88 -Tylol Cold Şurup 100 ml
89 -Tylol Hot 24 Poşet Granül
90 -Tylol Hot 500 mg 12 Poşet
91 -Tylol Hot 6 Poşet Granül
92 -Tylol Hot D 12 Poşet Granül
93 -Tylol Hot D 24 Poşet Granül
94 -Tylol Hot D 6 Poşet Granül
95 -Tylol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
96 -Tylol Hot Pediatrik 24 Poşet Granül
97 -Tylol Hot Pediatrik 6 Poşet Granül


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com