Fucidin Krem %2 20 g

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Diğer Antibiyotikler - Fusidik Asit - Topikal
İlaç Bilgileri
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Fusidik Asit
ATC Kodu:D06AX01
Kamu Kodu:A03208
Barkod:8699514352853
Menşei:Yerli
Fiyatı:10.66 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Fucidin Krem %2 20 g Endikasyonları

Fucidin Krem içerisinde Fusidik Asit etken maddesi bulunur. Fusidik Asit bir tür antibiyotik olup bakterilerin oluşmasını ya da çoğalmasını engeller. Fucidin Krem Fusidik Asit'e duyarlı olan organizmalardan kaynaklanan deri hastalıkları için kullanılmaktadır.

Fucidin Krem %2 20 g Kullanımı

Hamilelerde Kullanımı
Fucidin Krem'in kullanımının bebeğe zarar verip vermediği konusunda yeterli bilgi yoktur. Fucidin doktorunuz tarafından yapılacak inceleme sonrası yarar-zarar ilişkisi durumuna göre, doktor önerisi ile kullanılmalıdır. Eğer hamile iseniz muayeneniz sırasında doktorunuzu bilgilendirmeli, tedaviye başladıktan sonra hamile kalırsanız hemen doktor veya eczacınıza danışmalısınız.

Emzirme Döneminde Kullanımı
Hamilelerde olduğu gibi laktasyon dönemindeki emziren anneler de Fucidin'i doktor tavsiyesi ile kullanmalıdır.

Fucidin Krem Fiyatı

Fucidin Krem %2 20 g, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 4 Mart 2016 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 10.66 TL dir. Abdi İbrahim İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699514352853 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orijinal ilaç sınıfındadır.

Fucidin Krem %2 20 g Etkin Maddesi

Fucidin Krem %2 20 g ilacının etkin maddesi olan Fusidik Asit (Topikal), orjinal ismiyle Fusidic Acid maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 6990-06-3 olup, molekül ağırlığı 516.70922 g/mol, formülü ise C31H48O6 dir. Fusidik Asit (Topikal) maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçlar vücut yüzeyine uygulama yoluyla alınır.

Fucidin Krem ilacının ana etkin maddesi Fusidik Asit (Topikal) için Kimyasal Yapı Resmi:
Fucidin Krem %2 20 g (Fusidik Asit (Topikal)) Kimyasal Yapısı (2 D) Fucidin Krem %2 20 g (Fusidik Asit (Topikal)) Kimyasal Yapısı (3 D)

Fucidin Krem %2 20 g İlacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Antibiyotik ve Kemoterapötik İlaçlar - Vücut Yüzeyine Uygulanan Antibiyotikler - Diğer Antibiyotikler - Fusidik Asit - Topikal

Fucidin Krem %2 20 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Fucidin Krem kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Fucidin Krem Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Fucibest Krem %2 20 g
2 -Fucidin Krem %2 20 g
3 -Fucitec Krem %2 20 g
4 -Fusidas Krem %2 20 g
5 -Stafine Krem %2 15 g
6 -Tiremix Krem %2 20 g

ATC Kodu Benzer Olan Fucidin Krem Benzeri İlaçlar

Sıraİlaç Adı
1 -Fucidin Pomad %2 20 g
2 -Fucitec Pomad %2 20 g
3 -Stafine H Krem
4 -Stafine Pomad %2 15 g
5 -Stafine Pomat %2 20 g
Fucidin Krem
Fucidin Krem
© Abdi İbrahim İlaç


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com