Elocon Losyon

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler - Güçlü Kortikosteroidler (Grup 3) - Mometazon Furoat (vücut yüzeyi için)
İlaç Bilgileri
Firma:Merck Sharp ve Dohme
Etkin Madde:Mometazon Furoat (topikal)
ATC Kodu:D07AC13
Kamu Kodu:Geri Ödemesi Yok
Barkod:8699636480304
Önceki: 8699790480288
Menşei:Yerli
Fiyatı:12.91 TL (Karşılaştır)
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Pasif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Elocon Losyon Endikasyonları

Elocon; ekzematöz dermatitler (örn: atopik dermatit), psoriasis bir başka deyişle sedef, ve kortikosteroidlere yanıt veren diğer tüm dermatozların enflamatuvar ve kaşıntılı durumlarının tedavi edilmesi için kullanılır.

Elocon Losyon Fiyatı

Elocon Losyon, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 13 Mart 2015 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 12.91 TL dir. Merck Sharp ve Dohme firması tarafından satışa sunulan 8699636480304 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Orjinal ilaç sınıfındadır.

Elocon Losyon Etkin Maddesi

Mometazon Furoat (topikal)

Elocon Losyon ilacının ana etkin maddesi için Kimyasal Yapı Resmi:
Elocon Losyon () Kimyasal Yapısı (2 D) Elocon Losyon () Kimyasal Yapısı (3 D)

Elocon Losyon İlacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Dermatolojik Kortikosteroidler - Kortikosteroidler - Güçlü Kortikosteroidler (Grup 3) - Mometazon Furoat (vücut yüzeyi için)

Elocon Losyon Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Elocon Losyon kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

ATC Kodu Benzer Olan Elocon Losyon Benzeri İlaçlar

Sıraİlaç Adı
1 -Momentum % 0.1 Losyon


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com