Acnelyse Fort Jel %0.05 40 g

Dermatolojik İlaçlar - Akne İlaçları - Sivilce İlaçları - Retinoid İçeren Kremler - Tretinoin
İlaç Bilgileri
Firma:Abdi İbrahim İlaç
Etkin Madde:Tretinoin
ATC Kodu:D10AD01
Kamu Kodu:
Barkod:
Menşei:Yerli
Fiyatı:
Reçete Tipi:
e-Reçete:
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

Acnelyse Fort Jel %0.05 40 g Etkin Maddesi

Acnelyse Fort Jel %0.05 40 g ilacının etkin maddesi olan Tretinoin, orjinal ismiyle Tretinoin maddesinin Milli Tıp Kütüphanesi kayıt numarası (CAS No) 302-79-4 olup, molekül ağırlığı 300.43512 g/mol, formülü ise C20H28O2 dir. Tretinoin maddesinin hamilelik / gebelik kategorisi ?'dir, bu etkin madde bulunan ilaçar cilt yüzeyine uygulama ve ağız yollarından biriyle alınır.

Acnelyse Fort Jel ilacının ana etkin maddesi Tretinoin için Kimyasal Yapı Resmi:
Acnelyse Fort Jel %0.05 40 g (Tretinoin) Kimyasal Yapısı (2 D) Acnelyse Fort Jel %0.05 40 g (Tretinoin) Kimyasal Yapısı (3 D)

Acnelyse Fort Jel %0.05 40 g ilacının Kategorisi

Dermatolojik İlaçlar - Akne İlaçları - Sivilce İlaçları - Retinoid İçeren Kremler - Tretinoin

Acnelyse Fort Jel %0.05 40 g Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada Acnelyse Fort Jel kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki Acnelyse Fort Jel Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -Acnelyse Krem 20 g
2 -Tretin Krem 30 g


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | ICD 10 | A to Z | Hakkımızda | İletişim | -- enerji

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com