A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
İlaç Bilgileri
Firma:Hüsnü Arsan İlaç
Etkin Madde:Parasetamol ve Klorfeniramin Maleat
ATC Kodu:R05X
Kamu Kodu:A00423
Barkod:8699570090058
Menşei:Yerli
Fiyatı:2.76 TL
Reçete Tipi:Normal Reçete
e-Reçete:Aktif
Temin:İlacınızı sadece eczaneden alınız!

A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet Endikasyonları

A-Ferin Forte; gribal enfeksiyonlarla ortaya çıkan semptomların giderilmesinde ve soğuk algınlığının giderilmesinde kullanılmaktadır.

A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet Fiyatı

A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet, ilaç fiyatı: Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı'na bağlı İEGM (TİTCK) tarafından 01.06.2015 tarihi itibariyle açıklanan KDV dahil satış fiyatı 2.76 TL dir. Hüsnü Arsan İlaç firması tarafından satışa sunulan 8699570090058 barkod numaralı bu ilaç Orijinal/Jenerik sınıflandırmasında Jenerik ilaç sınıfındadır.

A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet İlacının Kategorisi

Solunum Sistemi - Soğuk Algınlığı ve Öksürük İlaçları - Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları

A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet Uyarılar

ilaç tr uyarısı: Hiçbir ilacı doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmayınız. Unutmayınız ki, internet sitelerinde ilaçlar hakkında verilen bilgiler, bir uzmanın sizi muayene ederek vereceği reçetenin yerini tutmaz. Bu sayfada A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet kullananlar veya diğer kişiler ilaç hakkında yorum yapamaz.

Tüm Formlardaki A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet Eşdeğerleri (Muadilleri)

Sıraİlaç Adı
1 -A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
2 -A-Ferin Şurup 100 ml
3 -Tylol Hot 500 mg 12 Poşet

ATC Kodu Benzer Olan A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet Benzeri İlaçlar

Sıraİlaç Adı
0 -A-Ferin (Aferin) Sinüs 20 Tablet
1 -A-Ferin 300 mg 30 Kapsül
2 -A-Ferin Hot 10 Poşet
3 -A-Ferin Plus Pediatrik Şurup 100 ml
4 -Actidem Öksürük Şurubu 150 ml
5 -Antibeksin Şurup 100 ml
6 -Apireks Cold 200 mg/30 mg 24 Tablet
7 -Artu Şurup 100 ml
8 -Aspirin Complex 500/30 mg 10 Saşe
9 -Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe
10 -Benical Cold 20 Tablet
11 -Benil Şurup 125 ml
12 -Bronkoflu Şurup 150 ml
13 -Buğuseptil Solüsyon 48 ml
14 -Cetaflu Forte 20 Tablet
15 -Coldaway Cold & FLU 24 Tablet
16 -Coldaway Cold & FLU 30 Tablet
17 -Coldeks 20 Kapsül
18 -Coldfen 24 Likid Kapsül
19 -Coldfen Şurup 100 ml
20 -Corsal 300 mg 30 Kapsül
21 -Corsal Şurup 120 ml
22 -Daymol 200/500 mg 30 Efervesan Tablet
23 -Defeks Şurup 100 ml
24 -Deflu 20 Tablet
25 -Deflu Fort 20 Tablet
26 -Deflu Şurup 100 cc
27 -Dolven Cold & Flu 30 Tablet
28 -Dristan 20 Tablet
29 -Droflu Cold Plus Şurup 100 ml
30 -Fenidin Şurup 125 ml
31 -Forza 30 Tablet
32 -Forza Pediatrik Şurup 100 ml
33 -Gayaben Şurup 150 ml
34 -Gerakon 325 mg 20 Tablet
35 -Gerakon Fort 20 Tablet
36 -Gerakon Pediatrik Şurup 100 ml
37 -Geralgine Plus 20 Tablet
38 -Geralgine-Hot 12 Poşet
39 -Geralgine-K 20 Tablet
40 -Gribex Hot Pediatrik Toz 12 Poşet
41 -Gribex Hot Pediatrik Toz 24 Poşet
42 -Gribex Hot Pediatrik Toz 6 Poşet
43 -Gribex Hot Toz 12 Poşet
44 -Gribex Hot Toz 24 Poşet
45 -Gribex Hot Toz 6 Poşet
46 -Gribex Hot-D Toz 12 Poşet
47 -Gribex Hot-D Toz 24 Poşet
48 -Gribex Hot-D Toz 6 Poşet
49 -Gribo Cold 30 Tablet
50 -Gripamol 30 Tablet
51 -Gripin Hot 6 Poşet
52 -Gripin Hot D 12 Poşet
53 -Gripin Hot Pediatrik 12 Poşet
54 -Griport 20 Tablet
55 -Gudef Şurup 100 ml
56 -Historan Şurup 125 ml
57 -Hydryllin Şurup 100 ml
58 -İburamin Cold 24 Kapsül
59 -İburamin Cold 24 Tablet
60 -İburamin Cold Şurup 100 ml
61 -İburamin Zero Şurup 100 ml
62 -Katarin 250 mg 30 Kapsül
63 -Katarin Fort 20 Tablet
64 -Katarin Pediatrik Şurup 100 ml
65 -Kongest 30 Tablet
66 -Kongest Forte 30 Tablet
67 -Kongest Şurup 100 ml
68 -Medicold Şurup 100 ml
69 -Metorfan 20 Draje
70 -Neo Jucodine Şurup 150 ml
71 -Neofedrin Şurup 100 ml
72 -Oledro 30 Tablet
73 -Oledro Hot 500 mg 6 Poşet
74 -Oledro Hot Efervesan 500 mg 12 Poşet
75 -Oledro Şurup 100 ml
76 -Parakodin 20 Tablet
77 -Parol Cold 325 mg 20 Kapsül
78 -Parol Hot 12 Poşet Granül
79 -Parol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
80 -Peditus Şurup 100 cc
81 -Pedrin Şurup 100 ml
82 -Pereks Öksürük Şurubu 150 ml
83 -Pirosal 20 Tablet
84 -Tamol Cold 20 Tablet
85 -Temsaljin 500 mg 20 Tablet
86 -Teragrip 20 Tablet
87 -TheraFlu Forte 20 Tablet
88 -Tricold 20 Tablet
89 -Tylol Cold Şurup 100 ml
90 -Tylol Hot 24 Poşet Granül
91 -Tylol Hot 6 Poşet Granül
92 -Tylol Hot D 12 Poşet Granül
93 -Tylol Hot D 24 Poşet Granül
94 -Tylol Hot D 6 Poşet Granül
95 -Tylol Hot Pediatrik 12 Poşet Granül
96 -Tylol Hot Pediatrik 24 Poşet Granül
97 -Tylol Hot Pediatrik 6 Poşet Granül
A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
A-Ferin Forte 650 mg 30 Tablet
© Hüsnü Arsan İlaç


İlaç Rehberi | İlaç TR | İlaç Listesi | A to Z | Hakkımızda | İletişim

Aradığınız ilaç bilgileri ilactr.com da - İlaç TR'de hiçbir ilacın satışı yapılmaz! Türkiye'de ilaç satışı eczaneler ve bazı hastaneler tarafından yapılabilir. Hiçbir ilacı doktor veya eczacıya danışmadan kullanmayınız. İlaç TR'den edinilen bilgiler doktor veya eczacıya danışma yerine geçmez, doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. İlaç TR ilaç rehberi, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın "Akılcı İlaç" kampanyasını desteklemektedir. - Copyright © 2015 ilacTR.com